Naposledy zobrazené

 

 


Kobra kovová Vendet Tandem Baits

Cena 19.21
Dostupnosť: nedostupné
Variant:
Priemer 22mmnedostupné 0.000
Priemer 25mmpredaj skončil 4.772
Priemer 28mmsklad 2 ks 7.449

Kód produktu: 199 05626
Výrobca: Tandem Baits
KS

Kobra kovová Vendet Tandem Baits


Moderne riešená trubka na vnadenie. Vysoko odolná kovová konštrukcia s dierovanou úpravou trubky rámu zaisťuje nízku hmotnosť a zvyšuje rýchlosť švihu. Táto úprava má výrazný vplyv na zníženie záťaže na rameno pri intenzívnom používaní.
Miesto vkladania guľôčky do našich vnadiacich kobier tesne nad rukoväťou nie je náhodné. Eliminuje podtlak, ktorý je vytvorený v štandardných trubkách, čím výrazne zvyšuje presnosť vnadenia. Okrem toho, spôsob nabíjania umožňuje skutočne pohodlné a plynulé ovládanie. Trubky sú k dispozícii v troch veľkostiach, 22, 25 a 28 mm. Možno s nimi na raz vnadiť s viacerými guľôčkami.

Dôvody ku kúpe kovovej kobry Vendet Tandem Baits
- Kovová
- Veľmi odolná
- Presná
- Ľahká
- Gumená rúčka
- Dobíjanie pri rúčke

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Dlhoročné skúsenosti s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.