Impact Boosted Hookers & DIP 22/200ml

Cena 4.86
Pôvodná cena 5.40, Zľava 10 %
Dostupnosť: skladom +6
Príchuť::
Homár a Rak1 0.000
Total Scopex1 0.000
Atlantický kryl1 0.000
Extra vanilka1 0.000
Extra jahoda1 0.000
Sladký pomaranč1 0.000
Kód produktu: AH 199 1854
Výrobca: Tandem Baits
Záručná doba: 24 mesiacov
ml

Impact Boosted Hookers 22/250ml

 

Najlepšie dipované Boilies na lov kaprov. Impact boilis zaliate v hustom dipe s ohromnou vábiacou silou , , obohatené Total Blend, 3D štruktúra nástrahy, postupné uvoľňované atraktory, extrémna vábiaca sila na lov kapra. Kapor má rád Tandembaits boilies

Boilies zaliate v dipe:
Impact Boosted Hookers boilies Perfection Hookres
Neberiete si so sebou k vode sadu dipov? Chytáte na revíroch s husto zarasteným alebo bahnitým dnom? Chodíte chytať na rieku kde je potrebné silne ochutených návnad?
Potom skúste naše Impact Boosted Hookers boilies Perfection Hookres má mikro pórovitú 3D štruktúru, ktoré je naložené v špeciálnom aromatickom dipe so stimulátorom zvyšujúcim žravosť rýb. Tento hustý dip preniká vďaka špeciálnej štruktúre hlboko do boilies, čo má za následok dlhšiu dobu uvoľňovania atraktorov z boilies a robí tým boilies paradoxne tvrdšie.
Práve vďaka tejto špeciálnej štruktúre boilies sa výrazne zvýšila doba uvoľňovania atraktorov a vďaka tvrdosti má väčšiu odolnosť proti rakom a malým rybkám. Boilies je k dispozícii vo 22mm priemere a v bohatej palete chutí. Ak sa nechcete starať o dipovanie boilies, potom použite naše boosterované Hookers a výsledok vás milo prekvaí. Lov kapra je s dipovaným boilis jednoduchší a účinejší.