Rybársky prút SPORTEX - KEV PIKE SP

Cena 338.53
Dostupnosť: Otázka
Variant:
SP2755 2,75m, 40-80g, 2 dielOtázka 0.000
SP3055 3,00m, 40-80g, 2 dielOtázka 29.100
Kód produktu: 187 121270
Výrobca: SPORTEX
ks

KEV Pike SPORTEX - prívlačové prúty na šťuky, zubáčov,..
POZOR záruka na blank 10rokov.

Hľadáte najlepší prút na šťuky? Tu sú absolútni špecialisti v dvoch dĺžkach, Perfektne vyvážené blanky majú pevnú, pružnú chrbticu s aktívnou špičkou, ktorá prenáša každý záber a bleskovo zasekne háčik. Pre ich typickú akciu sú SPORTEX Kevlar prúty vhodné pre ľahké i ťažké mäkké nástrahy, ako aj ťažké plandavky a iné nástrahy. Tiež sú ideálne na trolling na šťuky. Majú S-B-S systém pre neúnavnú rybačku. Budete cítiť rozdiel.

SPORTEX Kevlar prívlačové prúty
Kombinácia sily vytvorená z Kevlaru a uhlíka pre ešte väčšiu pevnosť a spoľahlivosť. Tieto vysoko kvalitné, takmer nezlomiteľné prúty sú roky synonymom pre ľahkosť, stabilitu a pevnosť. Vďaka viac ako 30-ročným skúsenostiam vo vytváraní Kevlarových prútov, sme boli schopný touto sériou optimálne kombinovať ľahkosť a odolnosť Kevlaru voči zlomeniu s pružnosťou a pevnosťou uhlíkových vlákien. Táto zmes materiálov je tvorená až 50% podielom Kevlaru a 50% podielom vysoko kvalitných HM uhlíkových vlákien, ktoré vytvárajú extrémne ľahký blank so silnou chrbicou. Akcia prútov od rúčky po špičku poskytuje presné nahadzovanie a kontrolované zdolávanie ryby. Špeciálna vlastnosť tejto série prútov je extrémny prenos pohybových impulzov. Osadenie týchto prútov najjemnejšou korkovou rukoväťou, Fuji SIC očkami a Fuji sedlom navijáku robí z týchto prútov skvosty v každej rybárskej výbave. Novou Vlastnosťou všetkých SPORTEX KEV prútov je inovatívny SPORTEX Balance System S-B-S integrovaný v odskrutkovateľnej koncovke prúta. Perfektne vyvážené prúty snov, špeciálne navrhnuté pre intenzívne nahadzovanie.

Uhlíkové vlákno a Kevlar = Kombinácia sily
Zmes materiálov pre skutočných milovníkov a znalcov kvality Kevlar-u. Vysoko modulované uhlíkové vlákno vytvára ľahkosť a pevnosť, Kevlar vytvára ešte väčšiu pevnosť, vysokú mechanickú odolosť a excelentnú pevnosť v ťahu. Tieto rýchle ale tuhé prúty znesú aj chyby pri zdolávaní a poskytujú bezpečnosť a potrebnú spoľahlivosť od malých ostriežov po sumcov. SPORTEX = garantovaná nemecká kvalita so zárukou 10rokov na blank!