Zimné rukavice s 3M Thinsulate podšívkou

Cena 14.50
Dostupnosť: nedostupné
Variant:
Veľkosť 10sklad 3 ks 0.000
Veľkosť 9nedostupné 0.000
Kód produktu: 1671 709586
Výrobca: Ostatní
ks

Zimné rukavice s neoprénovou manžetou na suchý zips


Zimné rukavice ktoré boli vytvorené do extrémnych podmienok, dokonale prepracované a ktoré sa prispôsobia na každú ruku, doplnené neoprénovou manžetou na suchý zips pre maximálny komfort pri nosení. Jemná syntetická koža nám umožňuje uchopiť v rukaviciach aj jemné predmety a to oceníte obzvlášť pri veľkej zimách. Rukavice Winter Premium ocenia hlavne rybári pri zimnom rybolove, poľovníci turisti, ale svojim dizajnom sa veľmi hodia aj na voľnočasové aktivity

Parametre:
Materiál: polyester, syntetická koža, neoprén s vystuženým bambusovým vláknom
Veľkosť: 9, 10
Hmotnosť 40g

Thinsulate Materiál:
- priedušný
- odolný proti vlhkosti

Thinsulate izolácia poskytuje celý rad produktov, špeciálne navrhnutých pre všetký poveternostné podmienky od chladných jesenných dní až po treskúce sibírske zimy.

Čo robí Thinsulate izolácia tak efektívne?
Je to všetko vo vláknach, unikátne mikrovlákna Thinsulate izolácie sú asi desaťkrát menšie ako vlákna z iných syntetických izolácii, čo znamená, že sú oveľa účinnejšie proti vniknutiu chladného vzduchu dnu a oveľa účinnejšie udrží teplo vyprodukované telom pod Thinsulate materiálom.

Ani opakované pranie a čistenie tohto materiálu výrazne neovplyvní výkon Thinsulate izolácie. Dlhodobé testy ukázali, že Thinsulate izolácia zostáva relatívne bez zmeny aj po opakovanom praní.

Thinsulate izolácia je jednou z najlepších volieb ako udržať vašu pokožku v teple. Pri porovnávaní rovnakej hrúbky inej syntetickej izolacie, Thinsulate ponúka takmer o jeden a pol krát viac tepla so zachovaním až dva krát vyššou pružnosťou svojich izolačných materiálov.